Fasadų dangos

„Statybų bazė“ UAB  – siūlo šiuolaikiškas fasado šiltinimo ir apdailos sistemas. Siūlome daugiau nei medžiagas. Mes suteiksime technines konsultacijas, mazgų sprendimus, bei rekomenduosime patikimus specialistus darbų vykdymui. Dirbame su architektais, įmonėmis ir privačiais asmenimis. Mūsų asortimentas:

„HAUSHAUT“ Aliuminio dangos fasadams ir stogams iš Vokietijos. Aliuminis  – tai patikimas ir ilgaamžis produktas, kuris nekoroduoja. Dėl ypač mažo svorio aliuminio dangos ypač tinka  šiuolaikinei statybai. Architektai, privatūs asmenys ir statybų kompanijos čia ras unikalias aliuminio stogo ir fasado sistemas, kurios naudojamos tiek privačiai statybai – tiek daugiabučiams ar visuomeniniams pastatams.

„Cedral“ pluoštinio cemento plokštelės. Ilgaamžis produktas, pasižymintis universaliu pritaikymu. Tinka tiek šiuolaikiniai architektūrai, tiek renovacijai. Pritaikoma bene visų tipų ir konstrukcijos pastatams.

„CEDRAL“ lentos. Puiki alternatyva medinėms dailylentės. Tai ilgaamžis produktas (tarnaus iki 30m). plati spalvų gama (daugiau nei 30 spalvų). Naudojimas, fasadų apdaila, stogo pakala ir t.t.

„Meldorfer“ fasadų apdaila. šiuolaikiškas ir alternatyvus sprendimas klinkerio plytų apdailai. Privalumai – mažas svoris, elastingos ir tuo pačiu tvirtos plytelės, lengvai derinama su dekoratyviniu tinku. Tai leidžia lengvinti ir tuo pačiu piginti fasado šiltinimo ir apdailos mazgą. Vokiška kokybė.

„Lode“ klinkerio plytos ir plytelės. Gamintojas, kuris siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Nuolat plečia savo asortimentą. Tiems kas ieško klasikos.

„Caparol“ šiltinimo sistemos. Puikiai Lietuvoje žinomas gamintojas, pasižymintis labai plačiu inovatyvių ir kokybiškų medžiagų spektru tiek išorės, tiek vidaus fasadų apdailai.

„BAUMIT“ šiltinimo sistemos. Fasadų šiltinimo sistemų gamintojas vis labiau žinomas ir populiarėjantis Lietuvoje ir visoje Europoje. Tai tarptautinė kompanija siūlanti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą.

„EJOT“ tvirtinimo elementai.  Savo srities rinkos lyderis, nuolat plečiantis ir tobulinantis savo produktus bei sprendimus, atitinkančius aukščiausius standartus fasadų šiltinimo sistemoms.

 

Dėl fasadinių medžiagų kreiptis: +370 69983980

null

HAUSHAUT

Aliuminio fasado dangos

null

CEDRAL

Fasado plokštelės

null

CEDRAL

Fasado dailylentės

null

MELDORFER

Fasado apdaila

null

LODE

Klinkerio plytelės

caparol

CAPAROL

Šiltinimo sistemos

null

BAUMIT

Šiltinimo sistemos

null

EJOT

Šiltinimo sistemų tvirtinimo elementai