Šiltinimo medžiagos

Oficialiai atstovaujame pagrindinius šiltinimo medžiagų gamintojus. Todėl „Statybų bazėje“ rasite bene visų rūšių šiltinimo medžiagas ir mes Jums kompetetingai parinksime tinkamiausius šiltinimo sistemų sprendimus. Šiuolaikinė statyba reikalauja naujausių sprendimų ir gilių žinių. O mes Jums tai galime suteikti, nes mūsų darbuotojai nuolat seka tendecijas ir gilina žinias mokymuose.

Atstovaujame ir siūlome šių rūšių ir gamintojų sprendimus:

  • Putų polistirenas. UAB „Baltijos Polistirenas“, UAB „Šilputa“, ETNA; Putų polistirenas plačiausiai naudojama statybinė medžiaga, kaip šilumos izoliacija pastatų šiltinimui viduje ir išorėje.
  • Finfoam arba Styrofoam ekstruzinis putplastis (XPS), tai visiškai uždarų porų struktūra, kuri garantuoja puikias šilumos izoliacijos savybes. Šios plokštės paprastai naudojamos kaip pastato, sienų, stogų ir pamatų šilumos izoliacija bei vandens barjeras.
  • Finfoam FF –PIR poliuretano plokštės. Tai šilumos izoliacinės plokštės pagamintos iš standžių poliizocianurato (poliuretano) putų (PIR) šerdies ir iš abiejų pusių padengtos daugiasluoksne aliuminio folija (ar kita difuzijai nelaidžia danga). Poliizocianuratas tai izoliacinė medžiaga, pasižyminti itin mažu šilumos laidumo koeficientu (λD = 0,022 W/mK), todėl jo pagalba sukuriama labai efektyvi šilumos izoliacija, kuri yra iki dviejų kartų plonesnė lyginant su kitomis izoliacinėmis medžiagomis. Aliuminio folijos sluoksnis (ar kita difuzijai nelaidi danga) veikia kaip garų barjeras, todėl konstrukcija tampa ypač sandari.
  • ISOVER, PAROC. Mineralinė vatos gaminiai ir sprendimai yra skirti tiek naujai statomiems, tiek ir renovuojamiems pastatams. Šie produktai pasižymi puikia akustika ir šilumos izoliacija. Mineralinės vatos plokštės yra nedegios, skirtos visų tipų pastatų atitvarų, pavyzdžiui sienų, stogų, palėpių, grindų ir kitų konstrukcijų, šilumos ir garso izoliacijai bei apsaugai nuo ugnies. Jas lengva pjaustyti ir montuoti įvairiose vietose.

 

Dėl šiltinimo medžiagų kreiptis: +37069983960

null

PAROC

Akmens vata

null

ISOVER

Mineralinė vata

null

BALTIJOS POLISTIRENAS

Putplastis

null

ŠILPUTA

Putplastis