“ORIMA” stogo saugos elementai ir saulės modulių montavimo sistemos

Saulės modulių montavimo sistemos visų tipų stogo dangoms. Tiek šlaitiniams, tiek plokštiems stogams. Gamintojas Orima®, Suomija.

Šis gamintojas jau daug metų specializuojasi stogo saugos elementų gamyboje, todėl saulės modulių produktui išsiskiria iš kitų rinkoje. ORIMA asortimentas pritaikytas konkrečiai stogo dangai, jos nesugadinant montavimo metu. Tai ypatingai svarbu, jei modulius ketinate montuoti ant jau esančios senos stogo dangos. Tvirtinimo laikikliai turi atitikti stogo profilį, jo žingsnį, užtikrinti, kad jie bus tinkamai pritvirtinti prie medinės konstrukcijos, nesugadinant pačios stogo dangos.

Bendradarbiaujame tiek su profesionalais saulės elektrinių pardavėjais bei montuotojais, tiek su privačiais asmenimis. Konsultuojame ir padedame pasirinkti tinkamiausius sprendimus.

Montuojame. Mūsų profesionalūs partneriai gali sumontuoti jūsų įsigytas, saulės jėgaines. Taip pat, mūsų partneriai gali sumontuoti ir profesionalių pardavėjų/gamintojų tiekiamus saulės modulius.

Prekiaujam žinomų Skandinavijos gamintojų, tokių kaip ORIMA ir RUUKKI stogo saugos elementais. Todėl mūsų siūlomas asortimentas bene plačiausias Lietuvoje. Visi gaminiai sertifikuoti ir atitinka aukščiausius saugumo ir kokybės kriterijus.

Konsultuojame architektus, montuotojus, privačius asmenis. Esant poreikiui, ar išskirtiniam atvejui, gamintojų inžinieriai gali įvertinti situaciją ir suprojektuoti tinkamiausią individualų sprendimą. Todėl galite būti tikri, kad mes jums suteiksime pilną ir išbaigtą informaciją.

Montuojame. Jei jums reikia sniego gaudytuvų ir/ar kitų stogo saugos elementų, ir nežinote kur kreiptis dėl darbų – mūsų partneriai specialistai tai padarys ir suteiks garantiją.

Šių gamintojų asortimente rasite sniego gaudytuvus, stogo ir sienų kopėtėlės, tvorelės ir kitus sertifikuotus stogo saugos elementus. Elementai gali būti pritaikyti visoms stogo dangoms: plieninėms, ETERNIT ir CEMBRIT (Izopol) šiferiui, betoninėms ir keraminėms čerpėms. Taip pat gali būti variniai, nerūdijančio plieno, kas leidžia montuoti su varinėmis, titan-cinko ir kitomis išskirtinėmis stogo dangomis.

null

ORIMA

Saulės modulių montavimo sistemos

null

ORIMA

Stogo saugos elementai